21:08 / E Shtunë, 09 Nëntor 2019

Drake flet për romancën e tij me Kylie Jenner

Pas ndarjes nga Travis, miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner u përfol për një lidhje me reperin e njohur Drake.

Dyshja janë fotografuar bashkë shumë herë dhe burime nga ‘Us Weekly’ treguan se mes tyre vihej re një lloj tërheqjeje.

Image result for drake kylie jenner"

Pas këtyre lajmeve, bukuroshja Jenner reagoi duke i mohuar por Interneti sërish nuk e besoi. Pas saj, e ka parë të arsyeshme të reagojë dhe Drake.

Burime për “Hollywoodlife” kanë treguar se reperi është treguar shumë i qartë kur ka thënë se me të gjithë familjen Kardashian-Jenner ka një miqësi të mirë, por vetëm kaq.

Ai ka theksuar se nuk dëshiron të përfshihet në një marrëdhënie romantike. Drake është fokusuar të muzika, ndërsa Kylie te linja e saj kozmetike dhe vogëlushja Stormi. Lidhja mes tyre nuk qenka aspak e vërtetë!

Ai ka theksuar se nuk dëshiron të përfshihet në një marrëdhënie romantike. Drake është fokusuar të muzika, ndërsa Kylie te linja e saj kozmetike dhe vogëlushja Stormi. Lidhja mes tyre nuk qenka aspak e vërtetë!