11:30 / E Diele, 05 Korrik 2020 / indeksADMonline

Drejtori i QKUK-së në Infektivë, shihet teksa bisedon me policë

Pjestarë të Policisë së Kosovës, që nga mëngjesi kanë rrethuar Klinikën Infektive të QKUK-së.

Aty është parë edhe drejtori i Shërbimit Spitalor Kosovar, Basri Sejdiu teksa bisedon me policë.

Mjekësia ligjore ka larguar trupat e pajetë nga Infektiva, dhe janë dërguar për obduksion./Indeksonline/