15:44 / E Hënë, 26 Tetor 2020

Drenica do drejtohet nga Devolli, por s’është ajo që po e mendoni

Sot në ambientet e klubit KF Drenica, para bordit dhe futbollistëve është prezantuar trajneri i sapoemëruar, Bledar Devolli.

Devolli ka premtuar punë , disiplinë, dhe angazhim për të quar përpara KF Drenicën.

Trajneri nga Gjirokastra, ka falënderuar ish-trajnerin Fadil Rama për urimin që ia bëri më rastin e emërimit të tij në stolin kuq e zi.

Devolli zhvilloi sot mënjeherë seancën e parë stërvitore me ekipin.