17:27 / E Enjte, 22 Shtator 2022 / MSH

Drenica, “vatër” e repit, Albin sjell super projektin e ri

Rep-artisti Albin ka sjellë projektin e tij më të ri.

Artisti nga Drenica si duket po e dëshmon që vendlindja e tij ka shumë potencial, ndër të tjerashe dhe për rep.

Kënga quhet “Maffia” dhe është prodhuar nga Dorant Beats.

Tekstin e ka shkruar vetë Albini, ndërsa editimin e ka bërë Genc Terstena.

Për më shumë, ndiqni këngën.