09:58 / E Premte, 19 Janar 2018 / indeksADMonline

Drenicaku i “O Sa Mirë” poston fotografi me ambasadorin Delawie! Ja çfarë thotë për të (Foto)

Jeton Zogiani është një nga aktorët më të dashur dhe më të pëlqyer të momentit.

Me rolin e tij prej Drenicaku në serialin komik “O Sa Mirë” ai ka arritur t’ua rrëbei zemrat audiencës. E sigurisht çdo fotografi dhe paraqitje e tij që komentohet edhe nga mediat rozë, shkruan Indeksonline.

Ai së fundmi ka postuar një fotografi me ambasadorin amerikan Greg Delawie, ndërsa ka shkruar:

Pasha jeten a qe eshte Amerikan a nuk e di pse vec edhe i bukur pom duket!!