14:25 / E Shtunë, 16 Janar 2021 / I.S

Drenicës i largohet futbollisti i njohur!

Tashmë dhe është zyrtare futbollisti, Muharrem Musa është largua nga klubi i Drenicës.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Musa përmes një postimi në ‘Facebook’, shkruan IndeksOnline

Ai ka falënderuar drejtuesit e klubit për përkrahjen për sa kohë ishte me ta.

“Shfrytëzoj rastin t’i falenderoj drejtuesit e këtij klubi , ni falenderim i veqant shkon per shoket skuadres dhe per tifozet shqiponjat e zeza”, thuhet ndër tjera në njoftimin e Musës.

Kujtojmë se Musa në të kaluarën ka djersitur edhe fanellën e Dukagjinit të Klinës, ndërsa brenda pak ditëve pritet të mësohet e ardhmja e tij.