22:27 / E Enjte, 22 Tetor 2020

Driblon dy futbollistë dhe shënon gol nga gjysma e fushës, lojtari i Rangers bën të pamundurën

Lojtari i Rangers, Kemar Roofe ka shënuar golin e karrierës sonte padyshim kundër Standard Liege.

Ai në minutën e fundit, arriti të dribloj dy kundërshtarë dhe shënoj një super gol nga gjysma e fushës, transmeton Indeksonline.

Skuadra e Rangers shënoj fitore me rezultat 0:2 dhe e nisi me këmbë të mbarë sezonin e ri të Evropa Ligës./Indeksonline/