11:10 / E Enjte, 23 Qershor 2022 / B O

Drita ndahet me superyllin e skuadrës, ja njoftimi i tij

Drita nuk do ta ketë në skuadër për edicionin e ardhshëm mbrojtësin e krahut, Përparim Islamin.

Ka qenë vet mbrojtësi ai që ka njoftuar ndarjen me skuadrën nga Gjilani.

“Të nderuar, deshta të ju njoftoj se nga sot nuk jam më pjes e FC Drita .
Falenderoj drejtuesit e Drites , konkretisht udhëheqësit e klubit për mirëkuptimin dhe bashkëpunimin fantastik. Falenderoj shum stafin të cilët punuam sbashku gjatë kësaj periudhe 1 vjecare sa isha pjes e Dritës, nje falenderim shkon për gjithë bashklojtarët e skuadres , e falenderim kan te gjithe qyteti i Gjlanit si dhe tifozat të cilët na kan qendruar gjithmon afër dhe na kan përkrah” shkruan Islami në njoftim./Indeksonline/