13:03 / E Diele, 21 Prill 2024 / Gj. Sh

“Dro” me u shkri nga kjo dashni, Erolldi dhe Diola në Indonezi

Biznesmeni Erolld Belegu dhe nutricionistja Diola Dosti, para ca kohësh kanë bërë publike romancën e tyre.

Ata së fundmi kanë udhëtuar për në Indonesi, ku po qëndrojnë në një vend mjaftë luksoz.

Dyshja kanë postuar disa foto nga pushimi, ku duken shumë të dashuruar dhe duke shijuar lidhjen me njëri-tjetrin.