10:23 / E Mërkurë, 27 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Droga vazhdon të futet në burgun e Dubravës

Raportohet se në burgun e Dubravës në Istog gjatë kontrollit tek dy të dyshuar (të burgosur), është gjetur dhe sekuestruar një sasi substancë e dyshuar.

Kjo substancë, sipas PK-së, ishte e narkotik e llojit marihuanë.

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori. /Indeksonline/

 

Temat: