19:05 / E Enjte, 10 Qershor 2021 / A. S

Dua bëhet nostalgjike për ditët e fëmijërisë, kthehet në kohë me këtë imazh

Dua është kthyer prapa në kohë.

Këngëtarja Dua Lipa kohë pas kohe kujton momentet më të bukura që i kaloi gjatë fëmijërisë.

Së fundi, artistja ka shkëputur disa fotografi të realizuara shumë vite më parë, bashkë me shoqet e saj e motrën Rinën.

Dua kishte veshur një bluzë të kuqe dhe të verdhë, teksa pozoi pranë më të dashurave të saj.

Kujtojmë se para pak ditësh, Dua Lipa lansoi bashkë me videoklip këngën e saj më të re me titull “Love Again”.

Kënga po fillon t’i tregojë sukseset e para, për pak ditë mblodhi 17 milionë klikime në kanalin YouTube.