10:59 / E Mërkurë, 12 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Dua “çmend” të dashurin, ja pse!

Dua Lipa është njëra nga këngëtaret shqiptare që po na bënë shumë krenar me aktivitetet e saj.

E këtë herë, ajo gjendet në kopertinën e “Vogue”, gjë e cila e ka bërë shumë krenar edhe të dashurin e saj, Isaac Crew.

Ai ka publikuar një fotografi në “Instastory” ku ka thënë me plotë krenari dhe kjo është e dashuria ime.

“Kjo është e dashuria ime, do të blejë të gjithë raftin… pothuajse” ka shkruar Creë në postimin e tij..

Ndryshe, Dua gjatë javës së kaluar ka shënuar një sukses goxha të madh për karrierën e saj, duke u nominuar për dy çmime “Grammy”./Indeksonline/

Temat: