09:02 / E Martë, 01 Maj 2018 / indeksADMonline

Dua Lipa direkt nga Hong Kong-u, vjen e mahnitshme (Foto)

Dua Lipa është këngëtarja e njohur shqiptare e cila na ka bërë krenar me prezantimin në botë.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet nga Hong Kong-u, transmeton Indeksonline.

Ajo shihet e veshur me ngjyrë të kuqe dhe me pantallona të shkurta, kombinuar me një kapele në kokë dhe çantë.

“HK” kishte shkruar në shkrimin nën fotografi që nënkupton vendndodhjen e saj./Indeksonline/

Temat: