23:12 / E Enjte, 08 Nëntor 2018

Dua Lipa e lodhur nga angazhimet, fytyra e saj i tregon të gjitha

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka qenë e angazhuar me koncerte dhe projekte të shumta.

Ajo ditë më parë u zgjedh edhe si artistja më e mirë e muzikës pop në ‘MTV EMA’, shkruan Indeksonline.

Në një imazh të publikuar së fundi Dua u shfaq e veshur me shumë stil por ajo befason me fytyrën e saj e cila dukej e lodhur kjo si rezultat i angazhimeve të shumta të këngëtares.

Ndryshe, Dua solli së fundi bashkëpunimin me këngëtarin e njohur italian Andrea Bocelli ‘If Only’./Indeksonline/

Temat: