18:54 / E Enjte, 13 Gusht 2020

Dua Lipa e veçantë si përherë, merr vëmendje me këtë paraqitje

Dua Lipa mahniti me paraqitjen e radhës.

Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të reja, në të cilat shfaqet tejet joshëse.

Këngëtarja, kësaj radhe u shfaq e veshur me një palë xhinse dhe këmishë ngjyrë vjollcë, të cilën e kishte të hapur tek pjesa e shpinës.

“Kthehem në punë”, ka shkruar ajo, teksa duket në formë shumë të mirë dhe u komplimentua nga fansat.

Kujtojmë se Dua Lipa sot publikoi bashkëpunimin me Madonnën dhe Missy Elliott, por nesër pritet ta lansojë edhe videon e këngës

View this post on Instagram

back 2 work 💜

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on