18:27 / E Shtunë, 28 Prill 2018 / indeksADMonline

Dua Lipa me dy milion albume të shitura, falënderon fansat (Foto)

Dua Lipa çdo ditë e më shumë po shënon sukses në botën e muzikës.

Së fundmi këngëtarja ka treguar që ka shitur 2 milion kopje të albumit të saj. Ndërsa ka falendëruar për këtë fansat dhe ekipin e saj.


Ndryshe sot ajo shënoi edhe një tjetër sukses. Kënga e saj ‘One Kiss’ në bashkëpunim me Calvin Harris, po qëndron e para për dy javë me radhë në top listë./Indeksonline/