23:58 / E Enjte, 23 Gusht 2018 / indeksADMonline

Dua Lipa me imazhe të reja nga ditëlindja, kësaj radhe vetëm me femra (Foto)

Dua Lipa dje ka festuar ditëlindjen.

Ylli kosovar me famë botërore, këtë datë e priti në Ibiza të Spanjës së bashku me familjen e saj, të dashurin dhe miq të shumtë.


Me një festë përrallore ajo shpesh për fansat e saj shfaqte pjesë nga kjo mbrëmje plot luks, argëtim e ngjyra.

Së fundmi ajo ka shfaqur disa imazhe nga ditëlindja, por kësaj radhe vetëm me femra.

Siç e shihni ajo e ka shijuar tej mase këtë ditëlindje./Indeksonline/