16:47 / E Enjte, 31 Maj 2018 / indeksADMonline

Dua Lipa nuk e fsheh rikthimin me ish- të dashurin, çifti fotografohen rrugëve (Foto)

Dua Lipa është rikthyer në krahët e ish të dashurit Isaac Carew.

Çifti ishte ndarë në vitin e kaluar, ndërsa Dua muaj më pas nisi një avanturë të re me rokerin Paul Klein. Por as kjo lidhje nuk funksionoi gjatë, dhe dyshja fshinë të gjitha postimet e përbashkëta, shkruan Indeksonline.


Në mediat online qarkullonin lajme që Dua është rikthyer sërish tek Isaac, dhe kjo doli të jetë e vërtetë. Çifti madje nuk po e fsheh më rikthimin e tyre. Ata janë fotografuar rrugëve teksa shihen në krahët e njëri-tjetrit dhe më të dashuruar se kurrë./Indeksonline/