22:25 / E Shtunë, 26 Tetor 2019 / indeksADMonline

Dua Lipa përkrah Anwar, e dashuruar si asnjëherë më parë

Çifti i njohur, Dua Lipa dhe Anwar Hadid, janë ndër më të përfolurit kohëve të fundit që nga dalja e parë publike në muajin korrik, shkruan Indeksonline.

Ata janë së bashku pothuajsë në çdo vend, dhe nuk mungojnë edhe fotot përkrah njëri-tjetrit.

Dashuria e tyre po shtohet çdo ditë. Kjo po vërehet falë momenteve që çifti nuk ngurrojnë të na i tregojnë./Indeksonline/