08:54 / E Premte, 26 Tetor 2018 / indeksADMonline

Dua Lipa publikoi fotografi me të dashurin, por ky koment nga ai nuk pritej

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa së bashku me të dashurin e saj kanë kaluar disa ditë në Indi.

Nga këto pushime ajo ka publikuar edhe imazhe ku Dua ka përshkruar edhe këto pushime, të cilat për Duan janë pushimet më të mira që ka bërë.

Por, komenti i të dashurit, Isaac Crew ishte edhe më i papritur dhe epik, pasi që edhe  njëherë ai shprehte dashurinë për Duan.

“Njëra nga gjërat më të bukura se India… TI” ka shkruar ai.

Ndryshe, çifti kanë kohë në lidhje dhe dashuria e tyre  vetëm sa po rritet./Indeksonline/