15:00 / E Martë, 07 Shkurt 2023 / AR

Dua Lipa ‘pushton’ Instagramin

Pas një turi të gjatë në disa vende të Evropës, SHBA dhe Amerikës Latine, Dua Lipa po vazhdon të shijojë ditët e pushimit në shoqërinë e miqve dhe të rrethit të ngushtë.

27 vjeçarja ka ‘pushtuar’ Instagramin me fotografi njësoj sikurse ‘pushton’ tregun me këngët e saj, transmeton Indeksonline.

Dua ka shfaqur pamjen e saj me kombinim perfekt në veshje.

Ajo pozoi me një bluzë lëkure ngjyrë kafe dhe me dekolte ku po duket mjaftë sensuale./Indeksonline/

2_134.jpg