18:57 / E Mërkurë, 23 Tetor 2019 / indeksADMonline

Dua Lipa së shpejti me projektin e ri “Don’t Start Now”

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare në skenën muzikore shqiptare, shkruan Indeksonline.

Krijuesja e shumë hiteve, së fundmi ka qenë në fokus të mediave rozë dhe fansave të saj për shkak se ajo u ‘zhduk’ nga Isntagrami, duke fshirë gjitha postimet.

Derisa mbrëmë Dua është shfaqur përsëri madje duke paralajmëruar projektin e ri nga ana e saj.

Së shpejti ajo ka paralajmëruar se do të lansojë këngën “Don’t Start Now” dhe padyshim se ky do të jetë hiti i radhës nga këngëtarja. /Indeksonline/

View this post on Instagram

? DON’T START NOW ? COMING SOON ?

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on