19:23 / E Hënë, 01 Mars 2021 / FG

Dua pozon për “Puma”, vëmendja te gjoksi e jo tek atletet!

Këngëtarja e njohur, Dua Lipa së fundi ka pozuar për firmën e njohur “Puma”, shkruan Indeksonline.

Në pamjet që ajo ka ndarë në Facebook, shihet teksa mbathur ka atletet e këtij brendi.

Por vëmendja shkon te diçka tjetër. Pikërisht te gjoksi ku shihet që nuk ka veshur sytjena.

Dua shquhet për paraqitjet e saj provokuese por gjithmonë me shumë stil dhe unike.

May be an image of 1 person, sitting, footwear and indoor
May be an image of one or more people, footwear and outdoors