10:32 / E Mërkurë, 01 Korrik 2020 / indeksADMonline

Dua tregon më shumë se ç’duhet, në bikini provokuese

Dua Lipa ende nuk ka filluar me aktivitet muzikore duke ndjekur rregullat e izolimit nga pandemia Covid-19.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare lansoj albumin e ri pikërisht gjatë kohës së pandemisë i cili u prit mirë dhe u rendit i pari në toplistat botërore.

Por, Dua poashtu është aktive edhe në rrjetet sociale duke sjellur për adhuruesit e saj imazhe të ndryshme, në të cilat nuk mungon as ekspozimi i linjave.

Edhe të fundit herë, 24 vjeçarja veproj njëjtë, Dua postoi disa fotografi ku shihet e veshur vetëm në bikini.

Para pasqyrës Dua tregoi format e saj perfekte ndërsa që mori pëlqime dhe komentet të shumta nga adhuruesit e saj për pamjen joshëse.

Ndërsa, rikujtojmë që albumi i ri i Duas mban titullin “Future Nostalgia”./Indeksonline/