12:00 / E Martë, 02 Mars 2021 / OSH

Duhet ta bëni “Follow”, nëse i pëlqeni fotot +16

Për të gjithë meshkujt beqarë, por edhe ata në lidhje që “fshehurazi” duan të shohin gjëra të bukura, Lucia Javorçekova është alternativë e duhur.

Bukuroshja sllovake po bën namin me fotot e saj në Instagram. 30-vjeçarja sllovake ka 2 milionë ndjekës në Instagram, të cilët argëtohen kohë pas kohe me provokimet e saj.

Sigurisht që edhe numri i “Like-ve” është i madh, ashtu siç fotot e saj janë tejet joshëse.

Ajo është e martuar dhe nënë e fëmijëve, por që duket se burri i saj nuk është aspak xheloz./Indeksonline/