14:44 / E Diele, 28 Qershor 2020 / indeksADMonline

Dukagjini e uron gruan e tij për ditëlindje, me këto fjalë të bukura!

Sot e feston ditëlindjen nëna e yllit Dua Lipa, Anesa.

Burri i saj, pra babai i Duas, Dukagjini ka zgjedhur fjalët më të mira për të uruar gruan e tij, me rastin e ditëlindjes së saj.

Koha kur ne kemi rënë në dashuri, duke mos e ditur se çfarë na pret përpara. Urime ditëlindja Anesa Lipa, të dua gjithnjë dhe përgjithmonë”, ka shkruar ai në dedikimin e bërë duke e shoqëruar me një fotografi të vjetër ku ata shihen së bashku. /IndeksOnline/