16:01 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Duket barbikë, por Françeska Jaçe është krejt ndryshme pa grim (Foto)

Jemi mësuar ta shohim gjithnjë përmes fotosesioneve e fotografive profesionale, madje edhe në emisione televizive ajo bën tejet kujdes kur është fjala tek pamja e jashtme. Mirëpo me imazhin e fundit ka befasuar modelja Françeska Jaçe, shkruan Indeksonline.


Ajo ka hedhur një fotografi në rrjetin e saj social Instagram ku duket me flokë natyrale dhe pa grim, ndërsa ka zhgënjyer me dukjen e saj. Kjo tregon që grimi bën mrekulli./Indeksonline/