07:19 / E Premte, 06 Korrik 2018

Dukuni e freskët gjatë verës me këto ngjyra (Foto)

Këtë verë dyqanet janë duke kërkuar më shumë ngjyra se kurrë më parë. Nuk ka asnjë ngjyrë që sundon suprem këtë vit, pasi çdo gjë nga jargavan deri në mandarina, nga e gjelbra deri tek roza është shumë e preferuar.

Me gjithë këto ngjyra ka ardhur një mori mënyrash të reja për t’i veshur së bashku. Ja tre kombinime elegante, luksoze dhe trendi që mund të mbani këtë verë.