21:41 / E Diele, 25 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Dy futbollistët shqiptar festojnë me Shqiponjë golin në Kroaci

Lirim Kastrati dhe Myrto Uzuni luajtën në ndeshjen e xhiros së 15-të të Ligës kroate kundër Osijek.

Lokomotiva e Zagrebit barazoi 2-2 dhe golin e parë e shënoi Myrto Uzuni.

Futbollisti i Shqipërisë u shpreh i lumtur pas golit të shënuar mirëpo thotë se duhej të fitonin, shkruan Indeksonline.

“Unë jam i lumtur për golin e shënuar, por unë nuk mund të jemi të kënaqur, sepse ne kemi qenë ekipi më i mirë me më shumë shanse dhe në fund nuk kemi fituar, por ne jemi ende të dytë në tabelë, unë do të jap gjithçka nga vetja”, u shpreh Uzuni.

Dy futbollistët shqiptar të Lokomotivës së Zagrebit festuan golin me shqiponjë. /IndeksOnline/

Temat: