15:23 / E Premte, 25 Tetor 2019 / indeksADMonline

Dy gjyqtarët nga Kosova do të gjykojnë ndeshjen mes Skocisë dhe Islandës

Sot me fillim nga ora 18:00 do të zhvillohet ndeshja kualifikuese për grupmoshat nën 17 vjeç.

Ndeshjen do ta gjykojnë dyshja kosovare, Genc Nuza dhe Granit Hyseni.

Genc Nuza do të jetë refer kryesor, ndërsa Granit Hyseni do të jetë anësor./Indeksonline/