11:31 / E Diele, 31 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Dy persona tentojnë të vjedhin para në një lokal në Prishtinë, por dështojnë keq

Një grabitje në tentativë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në një lokal të Prishtinës.

Ankuesi punëtor në këmbimore të kartëmonedhave, ka raportuar në polici se në lokal kanë hyrë dy persona të maskuar dhe armatosur me qëllimin të kryejnë grabitje, mirëpo pasi që nuk kishte pasur para në arkë, të njëjtit janë larguar.

Rasti është duke u hetuar./Indeksonline/