11:10 / E Shtunë, 13 Gusht 2022 / MSH

Dy të vdekur dhe mbi 800 raste të reja me COVID

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se nga 2703 testime të kryera, 869 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19.

Dy persona kanë ndërruar jetë nga ky virus.

Ndërkaq 1265 pacientë janë shëruar.

Numri i rasteve aktive është 6527.

May be an image of text