10:23 / E Mërkurë, 12 Qershor 2019

E angazhuar në projektet e reja, Dua kthen studion në dhomë gjumi

Dua Lipa po vazhdon të jetë mjaft e angazhuar me projekte, koncerte dhe angazhime të tjera profesionale.

Këngëtarja prishtinase është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më të kërkuara në botë dhe kjo i jeo asaj motiv të mjaftueshmë për të mos u ndalur, shkruan Indeksonline.

23 vjeçarja tashmë ka filluar punën për projekte të reja e këtë e ka treguar përmes disa imazheve të publikuara së fundi në rrjetet sociale.

Me një fotografi nga studio Dua ka shkruar “Do të vendos një shtrat këtu së shpejti”.

Rikujtojmë që ky vit ka qenë një nga më të suksesshmit për yllin kosovar, ajo fitoj dy çmime ‘Grammy’ dhe një në ‘Brits’./Indeksonline/