15:41 / E Mërkurë, 16 Maj 2018

E bardha, ngjyra e kësaj vere (Video)

Çdo stinë ka ngjyrat e veta që i bëjnë të veçanta në një mënyrë.

E vera, që është edhe stina pothuajse më e dashur për të gjithë, këtë vit ka një ngjyrë që e dallon, transmeton Indeksonline.

Bëhet fjalë për ngjyrën e bardhë, ngjyrë kjo e paqes dhe pastërtisë.

Vajzat e veshura me të bardhë duken përrallore dhe si hyjnesha derisa ecin rrugëve.

Provojeni këtë stil gjatë ditëve të verës dhe nuk do të pendoheni kurrë. /Indeksonline/

Temat: