21:13 / E Shtunë, 17 Tetor 2020

E bija e Shkurte Fejzës, një kuzhiniere sa e talentuar aq edhe provokative!

Besiana Behluli bukur shpesh publikon imazhe nga më të ndryshme të saj, në rrjetet sociale.

Së fundi, ajo është shfaqur në rolin e një kuzhinireje, e që duket tejet e talentuar.

Besiana, duket të jetë një bashkëshorte e përkushtuar dhe e dhënë pas familjes, shkruan IndeksOnline.

Vlen të përmendim faktin se Besiana, më shumë gëzon famë në krahë të së ëmës, këngëtares Shkurte Fejza.

Në këtë fotosesion, ajo duket për bukuri!/IndeksOnline/