13:41 / E Mërkurë, 22 Maj 2019

E bukur dhe e thjeshtë sikurse Jonida Vokshi

Prezantuesja dhe aktorja e njohur nga Shqipëria shquhet për bukurinë e saj.

 Në të shumtën e rasteve ajo shfaqet me plotë stil dhe tejet natyrale, shkruan Indeksonline.

Edhe në paraqitjen e fundit ajo mbanë veshur një set ngjyrë të kaltër që e bën të duket si mos me mirë.

Padyshim thjeshtësia e saj gjithmonë vlerësohet./Indeksonline/