14:44 / E Mërkurë, 13 Janar 2021 / OSH

E bukur dhe me stil, Lia duket perfekte

Lia Stublla ka bërë një ndryshim në dukje.

Dizajnerja e famshme kosovare që po prek majat e suksesit edhe në arenën ndërkombëtare ka prezantuar një ndryshim në flokë që po vlerësohet mjaft nga fansat e saj.

Lorik Rockfeller është meritori për dukjen e bukur të Lias.

Si zakonisht, veshja e saj është me stil dhe në modë, gjë të cilën e ka edhe profesion./Indeksonline/