19:39 / E Premte, 07 Gusht 2020

E çuditshme – Lëndohet edhe trajneri i PSG-së

Klubi i PSG-së ka njoftuar sot gjatë ditës, se përveç lojtarëve si Kursawa, Mbappe dhe Verrati, gjatë një seance stërvitore është lënduar edhe tekniku, Tuchel.

Në njoftimin e klubit francez thuhet se Tuchel është lënduar gjatë një seance stërvitore me klubi, ku raportohet se ka pësuar frakturë.

Kështu, nuk dihet ende nëse Tuchel do të jetë i gatshëm t’ua mbajë seancën stërvitore të rregullt lojtarëve të tij.