22:32 / E Martë, 26 Janar 2021 / Ensar Ramadani

E çuditshme: Zëvendësohen gjyqtarët në ndeshjen Inter – Milan

Në derbin në mes të Interit dhe Milanit ka ndodhur zëvendësimi i gjyqtarëve.

Valeri ka lënë fushën pas një lëndimi që pësoi.

Në vendin e tij drejtimin e ndeshjes e mori Chiffi që ishte gjyqtar i katërt. /IndeksOnline/