16:19 / E Martë, 13 Mars 2018

E dehura nuk dëgjon kalimtarët, dheu rrëshqet dhe e mbyt në vend (Video)

Në Peru ditëve të fundit janë raportuar rrëshqitje të dheut në shumë pjesë.

Por, një grua e ka pësuar keq rrëshqitjen në një rrugë, e cila ishte bllokuar nga dheu, transmeton Indeksonline.

Gruaja e dehur nuk dëgjonte të tjerët derisa i thonin të largohej nga rruga, duke ditur rrezikun në të cilin ndodhej ajo..

Dhe për  një moment, një sasi e madhe dheu rrëshqet drejt saj dhe e zë atë përfundi.

Njerëzit përreth e kishin të pamundur ta shpëtonin gruan, e cila vdiq në vend. /Indeksonline/

 

Temat: