10:02 / E Premte, 23 Tetor 2020

E dhimbshme, një gjakovar dyshohet se keqtrajtoi psikikisht nënën e tij

Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës është raportuar edhe për dhunë në familje.

Një person është arrestuar, pasi dysohet se ka keqtrajtuar psikikisht nënën e tij, transmeton IndeksOnline.

“Gjakovë 22.10.2020-19:30. Është arrestuar i dyshuari m/k, pasi që ai dyshohet se e ka ofenduar dhe e keqtrajtuar psikikisht nënën e tij viktimën f/k. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar me procedurë të rregullt.”, njofton Policia e Kosovës. /IndeksOnline/