15:28 / E Mërkurë, 25 Nëntor 2020 / V R

E dhimbshme! Këngëtarja e njohur humb fëmijën

Christina Perri me trishtim ka njoftuar se ka humbur vajzën e saj të vogël.

Pasi u shtrua në spital për komplikime të shtatzënësisë, këngëtarja 34-vjeçare e “Jar of Hearts” zbuloi në një postim në Instgagram se vajza e saj nuk mundi të mbijetoi.

“Natën e kaluar kemi humbur vajzën tonë. ajo lindi e heshtur pasi luftoi kaq shumë për të arritur në botën tonë. ajo është në paqe tani dhe do të jetojë përgjithmonë në zemrat tona ”, shkroi Christina së bashku me një foto nga spitali me të dhe burrin Paul Costabile duke mbajtur dorën e vajzës së tyre.

Në fillim të këtij muaji, Christina ndau me fansat se vajza e saj do të duhej të operohej menjëherë pasi ajo të lindte.

“Foshnja tani është planifikuar të bëjë një operacion kur të arrijnë,” shpjegoi Christina në atë kohë. “Ne do të kalojmë ca kohë në spital. Ne do të përgatitemi për [NICU], por gjithçka mund të ndodhë. “

Christina dhe Paul janë prindër të vajzës 2-vjeçare Carmella./Indeksonline/