21:34 / E Enjte, 06 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

E gjithë vëmendja tek dy prezantueset seksi të ‘Këngës Magjike’

Sonte po mbahet nata e dytë e festivalit ‘Kënga Magjike 2018’ ku po marrin pjesë një numër i madh i fytyrave publike.

Por, padyshim vëmendjen më të madhe e kanë dhe dy bukuroshet që po prezantojnë këtë festival, shkruan Indeksonline.

Moderatorja Bora Zemani dhe balerina e njohur, Klaudia Pepa janë dy vajzat të cilat po udhëheqin në këtë mbrëmje.

Të dyja vajzat kanë shkëlqyer me dukjen elegante në natën e dytë, derisa kanë mahnitur me veshjen dhe grimin./Indeksonline/