20:12 / E Shtunë, 08 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

E habitshme si kësaj lope i ngec koka në pemë!

Një lopë në Neropolis të Brazilit ka parë ferrin me sy, pas një ngjarje të dhimbshme që përjetoi ditë më parë.

Ajo nuk dihet se si futi kokën në mes të një druri, ku edhe i ngeci për ca kohë, shkruan DailyMail, transmeton Indeksonline.

Fatmirësisht andej kaluan dy biçiklistë dhe  epanë lopën që kishte mbetur e ngujuar.

Ata u ndal dhe bënë gjithçka derisa e liruan lopën nga aty, e cila pastaj vazhdoi rrugën e saj lirshëm. /Indeksonline/