15:03 / E Mërkurë, 03 Mars 2021 / A. M.

E kemi verë këto ditë, por javën e ardhme vjen bora përsëri në Kosovë!

Këto ditë moti mbi vendin tonë ishte me temperfatura prej afro 20 gradë Celsius.

Mirëpo, duket se bora pritet të rikthehet përsëri në Kosovë.

Javën e ardhshme, konkretisht më 9 dhe 10 do të ketë reshje bore, transmeton Indeksonline