16:20 / E Enjte, 11 Janar 2018 / indeksADMonline

E keni menduar ndonjëherë si lind një peshk? Ju tregon kjo video

Një video është shpërndarë në rrjetin social Facebook dhe ka marrë qindra pëlqime.

Aty shihet një peshk, ngjyrë të verdhë teksa sjellë në jetë të vegjëlit, shkruan Indeksonline.

Për ta kryer lindjen, këtij peshku i ndihmon një person.

Ja pamjet:

Temat: