17:51 / E Premte, 12 Janar 2018 / indeksADMonline

E konfirmuar: Mbledhja e kryesisë së Kuvendit nuk mbahet të hënën, por këtë ditë!

Mbledhja e Kryesisë së Kuvendit e cila ishte paraprë të mbahet për të hanën është shtyrë për të mërkurën, më 17 janar.

Kjo është konfirmuar nga Zyra për media dhe marrëdhënie me publikun në Kuvendin e Kosovës.

 “Mbledhja e Kryesisë së Kuvendit të Republikës së Kosovës, e paraparë të mbahet të hënën, më 15 janar 2018, do të mbahet të mërkurën, më 17 janar, në orën 11:00”, thuhet në njoftim.