11:21 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ngjashmëria e madhe e këtij personit me Kadri Veselin (Foto)

Kryetari i Kuvendit, njëherësh kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli shpesh herë është krahasuar në media me personat që kanë ngjashmëri me të, mirëpo një familjar i tij ua kalon të gjithëve.

Bëhet fjalë për valluan e tij, Vesel Veselin, i cili ngjason tejet shumë me kryeparlamentarin, shkruan Indeksonline

Ndryshe, Kadri Veseli është më i vogli në famije. Ai ka dy motra dhe pesë vëllezër.

Shikoni fotot më poshtë: