75 Mall Live Search
16:43 / E Shtunë, 22 Shtator 2018 / indeksADMonline

E mbani mend Gervinhon? Shikoni çfarë goli ka shënuar me Parmën

Parma është duke mposhtur skuadrën e Cagliarit me rezultat 2-0 në kuadër të Series A.

Golin e parë për vendasit e ka shënuar qendërsulmuesi Inglese në minutën e 20-të, ndërsa golin e dytë e ka shënuar ish anëtari i Arsenalit dhe Romës, Gervinho.

Se jo më kot quhet “shigjeta e zezë”, e dëshmon edhe ky gol i tij në “Enio Tardini” . /IndeksOnline/

Temat: