17:13 / E Mërkurë, 12 Gusht 2020

E mrekullueshme, vajzës kosovare i rikthehet buzëqeshja, fillon të ecë përsëri pas disa vitesh

Vajza kosovare, Arjanita Ibriqi do të mund të ecë përsëri pas disa vitësh.

Këngëtari kosovar, Labinot Tahiri përmes një postimi në Facebook ka lajmëruar se operimi i Arjanitës ka kaluar me sukses. transmeton Indeksonline.

“Arjanita Ibriqi, nga sot do të shkojë e shêndoshê në shtëpi te familja dhe shoqeria e saj!”, ka shkruar Labi në postimin e tij.

Ja postimi i plotë i Labinot Tahirit: